ZooRoyal Ultra hrudkující kočkolit s čerstvou vůní, přírodní bílá 6 l

ZooRoyal ultra hrudkující kočkolit s čerstvou vůní v přírodní bílé barvě spolehlivě pohlcuje nepříjemné zápachy a je téměř bezprašný...
Doporučená nabídka ZooRoyal.cz

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v ZooRoyal.cz

Já už jsem ho jednou dostala na zkoušku a byla jsem překvapená jak je výborný .Tak jsem si ho našla na internetu koupila .Marta

krásně hrudkuje a pohlcuje pach

• Celkem dobrá kvalita za rozumnou cenu

Produkt nemá žádné parametry.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč98 % • 1 779 recenzíDalší informace

krásně hrudkuje a pohlcuje pach

• Celkem dobrá kvalita za rozumnou cenu

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč98 % • 1 779 recenzíDalší informace

Super

• , zakoupeno v ZooRoyal.cz

zatím nejlepší stelivo, co jsem vyzkoušela.

• , zakoupeno v ZooRoyal.cz

• Hezky voní, dobře hrudkuje, je jemný

hezky vonní
    dobře saje

• krásně hrudkuje
  • , zakoupeno v ZooRoyal.cz

vyhovuje, neni zrovna levný, ale v kombinaci s levnějšíma je mnohem snažší údržba